Oops...
Slider with alias slider 2 not found.

Transporto priemonių žalų nustatymas, nepriklausomi žalų ekspertai

Transporto priemonių vertinimas, automobilių žalos vertinimo mitai:

Dažniausias mitas automobilių žalų vertinime – vos apžiūrėjus transporto priemonę, galima įvertinti ir pasakyti žalos dydį. Toks žalos dydžio nustatymas yra spėjimas, o ne techninių specifikacijų išmanymas. Dažniausiai tokie vertinimai baigiasi papildomom išlaidom, kurių, kreipiantis pagalbos į profesionalus, būtų galima išvengti.

Kitas, labai dažnai pasitaikantis mitas – garažo „specialisto“ išvados. Šios išvados labai dažnai prasilenkia su realybe. Tai yra paprasčiausiai dėl to, nes šie nesertifikuoti specialistai neturi reikiamų žinių bei įrankių įvertinti realią transporto priemonės žalą kuri susideda iš daugybės veiksnių.

Kaip vyksta automobilių žalos vertinimas?

Apžiūrėjus automobilį, būtina nustatyti pažeistų detalių remonto lygį ar detalių keitimo reikalingumą. Paprastai yra sudaromas keistinų ir remontuotinų detalių sąrašas. Naudojant duomenų bazes, gaunama laiko ir medžiagų išeiga, reikalinga pažeidimų atstatymui, pakeitimui arba paruošimui ir dažymui. Taip pat yra gaunamos naujų originalių detalių kainos, kurias teikia oficialūs atstovai Lietuvoje. Pagal automobilio gamybos metus ir ridą yra nustatomas detalių nuvertėjimas, kurį įvertinus yra apskaičiuojamas žalos dydis.

Joks žmogus negalėtų žinoti tiek duomenų – jie yra per daug įvairūs. Todėl tik apžiūrėjus automobilį nustatyti nuostolio dydį – beveik neįmanoma. Didelė klaida – pasitikėti neprofesionalų išvada. Dėl to nukenčia vartotojas. Tačiau blogiausia, kad dėl netikslių išvadų remontas dažnai atliekamas nekokybiškai ir kito autoįvykio metu transporto priemonės lūžta pusiau, variklis atsiduria salone ir pan., tad iškyla rimtas pavojus vairuotojų ir keleivių gyvybėms.

transporto priemonių žalos vertinimas sudaužytas juodas ford automobilis

Kaip dirbame mes?

UAB „Nepriklausomas vertinimas“  žalų vertinimo ekspertai nustato remonto išlaidas remdamiesi gamintojo technologijomis bei galiojančiomis žalų vertinimo tvarkomis, ruošia žalos dydžio nustatymo ataskaitas, kuriose yra nustatyta transporto priemonės vertė, sudaryta remonto išlaidų sąmata, o nustačius, jog remontas yra netikslingas, – apskaičiuota likutinė vertė. Taip pat nustatomas ir automobilių prekinės vertės netekimas.

SUSISIEKIME!


Turite klausimų? Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime! Taip pat galite į mus kreiptis žemiau nurodytais kontaktais.

Tel. nr.: +37061881733

El. paštas: ekspertas@nepriklausomasvertinimas.lt

 

 

Nepriklausomo vertintojo paslaugos, konsultacijos vertės, žalos nustatymo klausimais, nepriklausomi ekspertai, automobilių vertinimas.