Apie mus

Sveiki atvykę į nepriklausomasvertinimas.lt – pirmaujantį automobilių ir nekilnojamojo turto vertinimo paslaugų teikėją Lietuvoje. 

Specializuojamės automobilių vertinimo paslaugose, tokiose kaip transporto priemonių vertės nustatymas, transporto priemonių žalų nustatymai bei nekilnojamo turto vertės nustatymais. Mūsų sertifikuotų ekspertų komanda naudoja naujausias technologijas ir metodus, kad pateiktų palankiausius sprendimus savo klientams.

Mūsų įmonėje esame įsitikinę, kad klientai visada yra svarbiausi. Mūsų 24/7 prieinamumas reiškia, kad esame pasiruošę padėti, bet kuriuo paros metu. Suprantame, kad mūsų klientai turi užimtus gyvenimus, todėl siekiame padaryti vertinimo procesą kuo patogesnį ir paprastesnį.

Mūsų kolektyvą sudaro labai patyrę profesionalai, turintys gilų rinkos supratimą ir dirbanys šioje sferoje jau ne vienerius metus. Didžiuojamės savo dėmesingumu į detales, tikslumu ir patikimumu bei įsipareigojame suteikti aukščiausio lygio klientų aptarnavimą.

Ačiū, kad pasirinkote Nepriklausomą Vertinimą savo automobilių ir nekilnojamojo turto vertinimo poreikiams. Jei turite klausimų ar norite sužinoti daugiau apie mūsų paslaugas, prašome susisiekti su mumis nurodytais kontaktais.

Telefonas:

+370 618 81733

El. paštas:

ekspertas@nepriklausomasvertinimas.lt

Darbo laikas:

24/7

Call Now Button