Nekilnojamo turto vertinimas

UAB „Nepriklausomas vertinimas“ – tai kilnojamojo ir nekilnojamojo turto vertintojai, galintys nustatyti turto vertę, nuostolio ar žalos dydį. Visi mūsų vertintojai turi reikiamą kvalifikaciją ir yra atestuoti atsakingų institucijų, kad galėtų verstis kilnojamojo bei nekilnojamojo turto vertinimo veikla.

Kada reikalingas nekilnojamo turto vertinimas?

UAB „Nepriklausomas vertinimas“ Jums padės situacijose, kai reikalinga turto vertė pirkimui/pardavimui, teismui, apskaitai, apmokestinimui, įkeitimui, notarui, ar kitais atvejais. Galimas ir turto vertinimas praeities datai (retrospektyvinis vertinimas).

Vienas iš dažniausiai pasitaikančių kreipimųsi į nepriklausomą nekilnojamojo turto vertintoją yra dėl objektyvaus nuostolio, žalos įvertinimo – nešališkas nekilnojamojo turto žalos vertinimas gali būti reikalingas teismui, antstoliui, draudimo bendrovei bei kitais atvejais, kai reikia pagrįsti turto atstatymo kaštus, nuostolius, padarytą žalą.

Turite teismo nurodymą atlikti nekilnojamojo turto žalos vertinimą – kreipkitės pas mus. Antstolis prašo pateikti pagrįstą nuostolio dydį – UAB „Nepriklausomas vertinimas“ komanda pasirengusi padėti. Draudikas nustatė netinkamą žalos dydį – drąsiai kreipkitės – padėsime suprasti draudiko atliktus skaičiavimus, nuostolio apimtis, o jei bus būtina, atliksime ir nepriklausomą žalos įvertinimą.

Mūsų specialistai dirba visoje Lietuvoje 24/7. Esant reikalui susisiekite su mumis ir pirmąją konsultaciją gaukite nemokamai.

Call Now Button